Dlaczego warto
zapisać dziecko do Frogusia?

Domowa atmosfera

Tenis

Jazda konna

Taniec

Dogoterapia

Dokładamy wszelkich starań, by nasi Podopieczni otoczeni byli troską i czułością, a przez to czuli się w naszej placówce kochani i bezpieczni.

Wiemy, że naturalną potrzebą każdego dziecka jest ruch, a w dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie również swobodna komunikacja z całym światem.

W naszych placówkach zależy nam, aby od najmłodszych lat dziecko uczyło się otwartości na świat oraz aby rozwijało u nas naturalną ciekawość do wszystkiego, co je otacza.

Wierzymy, że poprzez zajęcia sportowe oraz codzienną naukę języka angielskiego zachęcimy je, aby w przyszłości odważnie korzystało z wszystkich możliwości jakie mu zaproponujemy.

Liczne propozycje zajęć sportowych zarówno odbywających się w placówce: gimnastyka, zajęcia z piłką, zajęcia ogólnorozwojowe, taniec, jak i te poza nią tenis, jazda konna, zajęcia na Hali Sportowej mają pokazać Naszym dzieciom możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego, a dla Was – Rodziców być może będzie to wskazówką co do przyszłych upodobań Waszych pociech.

Język angielski prowadzony jest w naszych placówkach we wszystkich grupach wiekowych, ponieważ wczesne rozpoczęcie nauki języka obcego, zwiększa szanse na jego opanowanie oraz swobodną komunikację.

Nauka języka angielskiego to u nas przede wszystkim dobra zabawa. Język towarzyszy dzieciom przez cały dzień: podczas zajęć edukacyjnych, zabawy, posiłków, a także zajęć sportowych.

Zajrzyjcie do nas!

Zastanawiasz się nad zapisaniem dziecka
do jednej z naszych placówek?

Umów się na spotkanie
i odwiedź nas ze swoim dzieckiem!

Odwiedź i polub
nasz profil na Facebooku