Rozpoczynamy rekrutację do grup przedszkolnych na nowy rok szkolny. Startujemy 21 lutego

Froguś – Dwujęzyczne Przedszkole Sportowe z Klubami Malucha rozpoczyna rekrutację do grup przedszkolnych na rok szkolny 2022/2023! Pierwszy etap rekrutacji rozpoczynamy już 21 lutego br.! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

OFERTA

Odwiedź też stronę poświęconą naszej ofercie.

ZAPISY

Zapisy przedszkolaków prowadzone są w sekretariatach naszych Placówek w Inowrocławiu i w Janikowie.

Ponadto, aby zapisać dziecko do Frogusia możecie też skorzystać z formularza rekrutacyjnego na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 606 821 143.

KLUB MALUCHA

Jednocześnie przypominamy, że zapisy dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat do Klubu Malucha prowadzone są przez cały rok!

Hej, przeczytaj też...

frogus_logotyp